Polski - Polish

Witamy na stronie Aviagen

Firma Aviagen, dostawca  piskląt jednodniowych stad prarodzicielskich oraz stad rodzicielskich, zaopatruje klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.  Potwierdzeniem sukcesu firmy jest bardzo liczna, ogólnoświatowa grupa lojalnych odbiorców.

Aviagen oferuje także specjalne stada rodzicielskie pozwalające klientom na elastyczne dopasowanie produkcji do wymagań danego rynku. Rowan Range, o zróżnicowanej kolorystyce upierzenia w zależności od koguta, dostępny tylko w Europie, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony niszowych, kształtujących się segmentów rynku np: stada wolno rosnące, chowane na wolnym wybiegu w naturalnych warunkach. Specjalna kolekcja kogutów to linia kogutów powstała z myślą o zaspokojeniu oczekiwań klientów w zakresie konkretnych parametrów produkcyjnych stada rodzicielskiego jak wysoki uzysk mięśnia piersiowego, zdolność przystosowania do  środowiska, w którym dominuje podwyższona temperatura oraz takie cechy produkcyjne  jak współczynnik wykorzystania paszy i wylęgowość.

Skuteczny oraz uznany program selekcji genetycznej firmy Aviagen zapewnia systematyczną poprawę odporności oraz zdrowia ogólnego przy zapewnieniu ptakom właściwej opieki oraz dobrostanu.

Stada  Ross oraz Rowan Range są dostępne w Państwa kraju. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o wizyte na angielskiej stronie internetowej Aviagen.


Aviagen product brands logos


Biblioteka

Nasza biblioteka informacji zawiera materiały opracowane przez firmę Aviagen w celu zapewnienia naszym klientom pomocy w rentownym zarządzaniu stadem oraz  produkcji dobrej jakości piskląt poprzez zastosowanie rekomendowanych programów  zarządzania.

Wszystkie dokumenty dostępne dla rejonu Europy  w języku polskim wyświetlone są poniżej. W celu pobrania pliku w wersji pdf proszę kliknąć na tytuł. Pozostałe dokumenty dostępne są w języku angielskim. Aby zlokalizować dokument w języku polskim lub angielskim należy skorzystać z wyszukiwarki w bibliotece.

Przedstawione wskaźniki produkcyjne odzwierciedlają czynniki ekonomiczne oraz obsadę ptaków na fermach reprodukcyjnych w Europie, co wpływa na planowanie produkcji oraz sposób zarządzania stadem. W związku z tym wymagane jest dostosowanie strategii zarządzania poprzez wprowadzenie stymulacji świetlnej w 21 tygodniu życia stada, lub wcześniej (do 146 dnia życia) w odróżnieniu od strategii zalecanych w innych regionach świata.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujecie Państwo więcej informacji prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Aviagen EPI Sp. Z.o.o.
T: 0048 56 67 47 200
A: Zębowo 71 A, 87 - 126 Obrowo, Polska
E: dkulik@aviagen.com
M: mediainquiries@aviagen.com

Wyszukiwarka Biblioteki